O firmie


Pracownia projektowania wnętrz i architektury krajobrazu 'PRACOWNIA ARANŻACJA' powstała dzięki ogromnej pasji tworzenia i chęci podnoszenia jakości otoczenia, w którym żyjemy, wypoczywamy i pracujemy. Pasja ta rozpoczęła się już w 2000 roku, a dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i około branżowych, nabieraniu doświadczenia i praktyki, stała się celem życiowym założycielki. Wykonane w tym czasie projekty i koncepcje planistyczne pozwoliły wdrożyć się w potrzeby rynku i w 2010 roku zaistnieć firmie 'PRACOWNIA ARANŻACJA'.

Nowoczesne podejście do architektury krajobrazu i wnętrz to jedna z głównych cech wyróżniających pracownie. Firma powstała z myślą tworzenia przestrzeni wyjątkowych, eleganckich, funkcjonalnych i niepowtarzalnych - kompleksowo, aby przestrzeń wewnątrz budynku i na zewnątrz była spójna. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, ogromne zaangażowanie i wysoka jakość oferowanych usług pozwalają sprostać każdemu powierzonemu zadaniu.

Pracownia świadczy usługi z zakresu:
- projektowania i realizacji terenów zieleni, 
- projektowania i realizacji ogrodów 
- projektowania wnętrz
- aranżacji wnętrz zielenią - projektowanie i montaż zielonych ścian
- projektowaniem elementów indywidualnych z zakresu architektury krajobrazu i wnętrz

Oferta projektowa skierowana jest do osób prywatnych i publicznych, a także innych podmiotów gospodarczych oraz wszystkich zainteresowanych współpracą.

Stale rozwijająca się współpraca z firmami z różnych branż umożliwia zaoferowanie i doradzenie każdemu inwestorowi najkorzystniejszych rozwiązań materiałowych, wykonawczych czy wyposażenia przestrzeni i dostosowanie oferty do określonej usługi. 
Dzięki temu klient może liczyć na pomoc i doradztwo także po zakończeniu usługi projektowej, na każdym etapie realizacji założenia, a w przypadku kompleksowej realizacji przez Naszą firmę nie martwić się o prace budowlane czy ogrodnicze.
W swoim dorobku mamy już kilkaset wykonanych projektów i kilkadziesiąt realizacji, dzięki czemu każdy teren zieleni lub wnętrz jest dla Nas ważny i realny do zmian.